Brook Hill Dobrotvorni Bazar 2018

27. Maj

Zadovoljstvo nam je da objavimo da je Brook Hill Internacionalna škola i ove godine organizovala "Brook Hill Charity Bazaar 2018" u saradnji sa Udruženjem ''Pobednik'' koje ima za cilj da pomogne osobama sa invaliditetom.

Naši zaposleni, roditelji, deca I svi naši prijatelji su se okupili u našoj školi da se zabave, opuste i uživaju, a pritom i pruže pomoć drugima kojima je pomoć potrebna svojim donacijama.

Na ovogodišnjem bazaru smo imali pregršt zabavnih aktivnosti i igara, a svim učesnicima je pružena mogućnost i da osvoje neke od vrednih nagrada.

“Brook Hill Charity Bazar 2018” je predivan porodičan dan gde se deca, zajedno sa odraslima, zabavljaju i upoznaju nove internacionalne prijatelje.

Upoznajte nas putem društvenih media